Kontakt

SWE3:s sportkontor finns på Idrottens hus i Stockholm.
Kontaktuppgifter till förbundet, förbundsstyrelse, kommittéer, nämnder och utskott hittar du här

Resultat och matchrapporter skickas till: resultat-landhockey@swe3.org

Ledningsgrupp Landhockey

Gemensam e-postadress: landhockey@swe3.org
E-postadress ledamöter: ledningsgrupp-landhockey@swe3.org

Ordförande Jan-Olof Rydin jan-olof.rydin@swe3.org
Ledamot Jaan Jakobson jaan.jakobson@swe3.org
Ledamot Klara Moberg klara.moberg@swe3.org
Ledamot Ellen Harju ellen.harju@swe3.org
Ledamot Ella Sampers ella.sampers@swe3.org
Ledamot Mike McEwan mike.mcewan@swe3.org
Ledamot Agnello Fernandes agnello.fernandes@swe3.org
Ledamot Noortje Thien Berglin noortje.thien.berglin@swe3.org
Ledamot Mats Öhrbom mats.ohrbom@swe3.org

Skicka in din berättelse!

Skicka in en matchrapport eller berätta om en eldsjäl i din förening. Ditt bidrag publiceras här på swe3.se.

Prenumerera på vårt nyhetsbrev!

Håll dig uppdaterad om allt det senaste inom amerikansk fotboll, flaggfotboll och landhockey i Sverige.